Gk Global

GK GLOBAL LOJISTIK

KURUMSAL

GK Global Lojistik, Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinden  her türlü kargo taşımacılığı yapmaktadır. Şirketin ana faaliyetleri Avrupa, TürkiyeRusya, Asya ve Körfez ülkeleridir.

Şirketimiz, farklı ülkelerde geniş bir ortak havuzuna ve hat acentelerine sahip, demiryolu sahipleri ve brokerlerle iyi bir deneyim kazanmıştır. Müşterilerimize sadece nakliyeyi değil, aynı zamanda finansal araçların sağlanmasını, Türkiye Cumhuriyeti gümrük idareleriyle işbirliğini ve satın alma faaliyetlerini de içeren bir dizi hizmet sunmaktayız. Yük taşımacılığına ek olarak, bizden kapsamlı eskort hizmetleri ve gümrük işlemleri için de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Türkiye’den gönderilerin nakliye ücretini hesaplamak ve diğer konularda tavsiye almak için başvuru formunu doldurun veya telefonla bizimle iletişime geçin.

VİZYON

Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerine katma değerli hizmetler sunan, müşterilere sunduğu çözümlerle öncü, yapıcı ve uluslararası tanınırlığı olan prestijli bir marka yaratmak..

MİSYON

Müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu, verimlilik esaslarını gözeten ve marka değeri kuvvetli lokal bir lojistik firması olmak..